Sme kapela z Banskej Bystrice, máme päť členov a naším cieľom je priblížiť dnešnej punkovo degenerovanej mládeži rock a heavy metal z tých najlepších rokov a kapiel. Kapela hrá v súčasnom zložení približne pol roka, celkovo vyše dvoch rokov.

Kapela s názvom Deja Vu vznikla z muzikantov, ktorí buď skončili s aktívnym hraním, alebo hrali v rôznych viac menej neúspešných projektoch. Kuriozitou vzniku kapely je, že vznikla na základe hosťovania troch súčasných členov pri kapele NORA, ktorá týmto ukončila svoje pôsobenie. Hosťujúci členovia doplnili kapelu o bubeníka a druhého gitaristu.

Bubeník Alek Petrov nejaký ten rôčik už nehrajúci, opäť siahol hlbšie do vrecka a kúpil novú súpravu bicích. Na koncerte je schopný vydať zo seba všetku energiu. Spevák Braňo „Lečo“ Čunderlík, čo by gitarista, avšak najlepšie spievajúci z kapely zostal sólovým spevákom. Gitarista Ondro Mrázik sa po jedenástich rokoch aktívneho sledovania TV a po štúdiu hry Eddieho Van Halena vrátil k aktívnemu hraniu na gitarách typu Stratocaster a aparáte Line-6. Druhý gitarista Marián Kucbel sa ku kapele pridal ako posledný člen na odporučenie známeho nielen bystrického gitaristu Igora Foltýna. Doteraz nehral v žiadnej kapele, ale nezaprie v sebe veľkú snahu a každým koncertom rastie. Bassgitarista Slavo „Hako“ Mrázik taktiež nejaký ten rôčik, zhruba desať, nepôsobil v nijakej kapele, dokonca nemal ani bassgitaru. K hudbe sa vrátil na pozvanie svojho brata Ondra, ktorý v kapele už pôsobil. Po zakúpení lampového aparátu a bassgitary Squier, Precision, Bass prepadol úplne živému hraniu.

Skupina má vo svojom repertoári nasledujúce piesne od Iron Maiden:
Aces High, Bring Your Daughter To The Slaughter, Deja-Vu, Hallowed Be Thy Name, The Number Of The Beast, The Trooper, The Wicker Man, Fear Of The Dark, To Minutes To Midnight

E-mail: o.mrazik@zoznam.sk

Iron Maiden Slovensko 2002 - 2024
Powered by Websupport