Zlé spomienky na...

95/10/21 - Vystúpenie na Slovensku v Žilinskej športovej hale, Žilina, Slovensko. Blaze zabudne jeden z refrénov skladby “Iron Maiden”. Je to asi najväčšia časť textu, ktorú Blaze v radoch Iron Maiden zabudol, ale treba podotknúť, že zabúdal často text na rôznych vystúpeniach na oboch turné, ktoré s Iron Maiden absolvoval.

96/04/01 - Vystúpenie Brucea na Bourbon Street, Sao Paulo, Brazil. Počas skladby “Tears Of The Dragon” praskla Alexovi Dicksonovi struna na gitare a tak mu Bruce dal vlastnú gitaru a dokončili skladbu (bol to unplugged koncert).

97/10/04 - Vystúpenie Brucea v Springfielde, USA. Počas druhej skladby si Bruce všimol chlapíka, ktorý sa snažil pretlačiť do prvej rady, čo sa mu vôbec nepáčilo. Nakoniec došlo, údajne, k menšiemu fyzickému stretu.

98/10/24 - Vystúpenie Brucea v Hotel Aquarius, Uusikaupunki, Finland. Nejaký chlapík začal chytať Bruceov kábel od mikrofónu, čo Brucea nahnevalo a povedal “Urob to ešte raz sakra a rozkopem Ti tvoj zasratý zadok“.

98/11/07 - Vystúpenie Brucea v Live Music Hall, Cologne, Germany. Bruce chcel čítať úryvok z Blakovej knihy, ale červený reflektor spadol z pódia. Jeden technik ho dal naspäť, ale Bruceovi sa nepáčilo umiestnenie, a odkopol reflektor, a skoro trafil jedno dievča v publiku.

98/12/02 - Metropolitan, Rio De Janeiro, RJ, Brazil. Janicka trafí do hlavy neidentifikovateľný predmet a kapela nehrá prídavok.

98/12/04 - Vystúpenie v Campinas, Brazil bolo zrušené, nakoľko celý deň husto pršalo a usporiadatelia mali veľké problémy s technikou. Rozhodli sa zrušiť vystúpenie a fanúšikom to oznámili až večer. Rozzúrený dav začal ničiť budovu, takže boli usporiadatelia nútení zavolať policajné jednotky na ochranu. Polícia sa stretla s odporom a ľudia na nich začali hádzať kamene a rôzne iné predmety.

98/12/05 - Vystúpenie Brucea v Rock City, Nottingham, UK. Bruce si všimol pred prvým prídavkom, že člen ochranky fajčí pod pódiom a vyzval ho, aby cigaretu zahasil. Chlapík to ignoroval a tak ho Bruce oblial vodou a nakoniec ochrankár tiež oblial Brucea vodou. Počas skladby “Road To Hell” vybehol na pódium, potriasol Bruceovi rukou a skočil medzi divákov. Podarilo sa mu kopnúť jedno dievča, ktoré začalo krvácať a koncert sa prerušil. Nakoniec všetko dopadlo dobre, Bruce sa dievčaťu ospravedlnil a pozval ju po koncerte do zákulisia.

99/07/18 - Koncert v Orpheum Theatre, Boston, USA. Adrian sa nezúčastnil, nakoľko bol v UK na pohrebe svojho otca.

99/07/20 - Koncert v Massey Hall, Toronto, Canada. Adrian sa nezúčastnil, nakoľko bol v UK na pohrebe svojho otca.

99/07/30 - Greek Theatre, Los Angeles, California, USA. Dave si pri konci vystúpenia zlomil prst.

99/08/07 - Sunken Gardens, San Antonio, Texas, USA. Dave nehral ani jedno sólo, nakoľko si pred mesiacom zlomil prst.

99/09/23 - Koncert vo Filaforum, Milan, Italy. Nejaký chlapík niekoľkokrát zasvieti Bruceovi do očí laserom, čo Brucea naštve a začína prednáška o tom, aký je majiteľ laseru "idiot".

99/10/01 - Koncert na štadióne Peristers, Athens, Greece. Bruceovi vadí dym zo svetlíc, ktoré fans zapaľujú a počas skladby “2 Minutes To Midnight” dokonca opustí pódium.

00/02/?? - Na internete sa objavujú informácie o tom, že nový album kapely (bol to Brave New World) sa bude volať “Majesty Of Gaia” a bude obsahovať nasledovné skladby: Heavens Gate, Cardinal Sin, Everyones Illusion, Seraphine, Equinox, Fallen Empire, King Of The Desert, Conveyer Of Truth, He Who Laughs Last, Majesty Of Gaia. Album sa mal objaviť na trhu 29. mája 2000 v Anglicku a prvým singlom mal byť “Heavens Gate” s b-stranou “Highway Star” (Deep Purple) a niekoľkými skladbami z 1999 turné. Rod Smallwood správy neskôr dementoval.

03/07/26 - Nicko bol zatknutý po tom, ako svojím Jaguárom buchol do zamestnanca miestneho parkoviska. Všetko sa to udialo pred vystúpením v Jones Beach Theater, Tommy Hilfinger.

04/01/25 - Koncert v Hammerstein Ballroom, NY, USA. Jeden chlapík vyhodil do vzduchu pohár s pivom, ktorý pristál na mixážnom pulte a odpálil veľa kanálov. Kapela teda nebola schopná zahrať akýkoľvek prídavok.

Zobrazovaná strana 5 z 24

Iron Maiden Slovensko 2002 - 2024
Powered by Websupport