14/3/2013 - OPUSTIL NáS PôVODNý BICMAN KAPELY, CLIVE BURR

S hlbokou ľútosťou oznamujeme, že Clive Burr včera zomrel. Odkedy mu bola diagnostikovaná roztrúsená skleróza, trápil sa dlhé roky so zdravotnými problémami až do jeho pokojnej smrti v spánku pod vlastnou strechou.

Steve Harris hovorí: “Je to strašne smutná správa. Clive bol naším dlhodobým kamarátom. Bol nádhernou osobou a skvelý bubeník, ktorý výrazne prispel k vývinu Iron Maiden v ranných časoch našich začiatkov. Je to smutný deň pre všetkých v kapele a ľudí z jeho okolia a naše myšlienky a kondolencie idú jeho partnerke Mimi a rodine."

Bruce Dickinson dodáva: “Po prvý krát som spoznal Clivea v dobe, kedy som odchádzal od Samson a vstupoval k Iron Maiden. Bol to skvelý chalan a človek, ktorý žil svoj život naplno. Ani počas najtemnejších dní spôsobených jeho chorobou ho nikdy neopustil zmysel pre humor a úcta. Je to strašne smutný deň a naše myšlienky sú s Mimi a jeho rodinou.“??

Ako všetci fanúšikovia Iron Maiden vedia, Clive sa pridal k Maiden v roku 1979 a hral na prvých troch albumoch Iron Maiden (1980), Killers (1981) a The Number Of The Beast (1982). Predtým pôsobil u Samson, kapele ktorej spevákom bol Bruce, ktorý tiež následne prešiel k Iron Maiden.

Iron Maiden Slovensko 2002 - 2024
Powered by Websupport