17/11/2011 - IRON MAIDEN EDVENTURE VíKEND, 5. - 8. OKTóBRA 2012

S radosťou vám chceme oznámiť, že po dlhom hľadaní vhodného miesta s pomocou Arena Travel, sme si rezervovali celý areál Hopton Holiday Park v blízkosti Great Yarmouth v Norfolku v UK, na tri celé noci v októbri 2012.

Plánujeme celý víkend Maiden šialenstva, ktoré bude zahŕňať príhovori hostí, tématické udalosti a turnaje. Môžete sa tešiť na kvízy, ktoré otestujú vaše znalosti o Iron Maiden a ak sa budete chcieť stať na chvíľku spevákom Iron Maiden, môžete ukázať svoj spevácky talent v karaoke súťaži. Ak si potrebujete vymeniť zaujímavé Maiden kúsky, môžete ich nájsť v časti, ktorá bude špeciálne zriadená pre tieto účely. V celom areály budú nainštalované televízory, ktoré budú prehrávať všetky tvoje obľúbené DVD a videá Iron Maiden.

Taktiež sme už zabezpečili skupiny, ktoré budú hrať počas víkendu. Máme k dispozícii dve skvelé Iron Maiden tribude kapely Hi-ON Maiden a Maiden Scotland. Taktiež uvidíte Pocket Godzillas so svojím power punk pop a skvelú kapelu The Fallen s ich rockovými covermi.

Aby sme zabezpečili ubytovanie pre čo najviac členov, obmedzili sme prístup len pre členov fanclubu s plnými členstvom, avšak každý z nich si môže priviesť jedného hosťa alebo člena rodiny. Ako viete, fanúšikovia Iron Maiden sú priateľský, môžeme teda zabezpečiť zdieľané ubytovanie, ak plánujete prísť na vlastnú päsť.

I keď sa nikto z členom Iron Maiden tohto víkendu nezúčastní, môžeme vám sľúbiť absolútne fantastický víkend, na ktorý nezabudnete a samozrejme tam bude aj Eddie, ktorý bude na všetko dohliadať. Tak sa majte na pozore.

Tak načo ešte čakáte? Zarezervujte si svoje miest čo najskôr ako je to možné, aby ste predišli sklamaniu. Všetko čo potrebujete je zaplatiť nenávratnú zálohu 50 libier za osobu a tešiť sa na udalosť roka!

Scream for me Hopton!

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke www.ironmaiden.com

Iron Maiden Slovensko 2002 - 2020
Powered by Websupport