13/11/2011 - BRUCE AIR FLIGHT 666 JE PRIPRAVENý VZLIETNUť

Bruce Dickinson, spevák Iron Maiden, má obrovskú vášeň pre lietanie. Vášeň je až taká veľká, že nielenže pôsobí ako komerčný pilot, ale zároveň prišiel aj na spôsob, ako premeniť Boeing 757 tak, aby mohol spoločne so skupinou, ich tímom a tonami vybavenia obletieť trikrát planétu v upravenom lietadle Ed Force One pod heslom Flight 666.

Bruce nezabáva fanúšikov len na zemi. Bruce podnikol sériu exkurzíí pod názvom Bruce Air Flight 666, kde naplnil lietadlo fanúšikmi a osobne ich dopravil na koncert a z koncertu Iron Maiden na rôznych miestach v Európe.

Bruce aktuálne začal podnikať v oblasti profesionálneho výcviku letcov, a práve k tejto príležitosti dáva svojím fanúšikom možnosť zažiť vzrušenie z lietania a zúčastniť sa výcvikovej lekcie na simulátore lietadla Boeing 737, ktorý je umiestnený na londýnskom letisku Heathrow.

K oznámeniu, že fanúšikovia fanclubu Iron Maiden budú mať prednostný vstup k tejto unikátnej možnosti, dodáva: "Už sa veľmi teším, kedy sa posadím do simulátora spoločne s fanúšikmi a ukážem im ten hukot a to všetko, o čom je pilotovať moderné dopravné lietadlo a výzvy, ktoré to prináša.

Pre viac informácií navštíve stránku www.bruceair.co.uk

Iron Maiden Slovensko 2002 - 2020
Powered by Websupport