18/10/2010 - LIST OD BLAZEA

Ahojte, tu je Blaze. Snažím sa dostať trochu bližšie k svojím fanúšikom a porozprávať vám, ako sa darí kapele, ako na turné a čo je nové v našom obchode.

Doposiaľ boli tento rok všetky veci šialené. Vo februári sme začali naše turné k Promise And Terror a vôbec by ma nenapadlo, že sa nám môžu stať tak veľké veci. Zastihol nás zmätok a smútok, ako sa Larry rozhodol opustiť kapelu. Rozdiely v názoroch o prioritách do ďalších mesiacov prinútili odísť aj našu manažérku Annu. Neuveriteľná podpora našich fanúšikov z celého sveta nám pomohla prekonať tieto zlé časy. Na tomto turné sme doposiaľ hrali pred viac fanúšikmi a predali viac tovaru a CD než tomu bolo pri minulom albume. Ďakujem vám všetkým, že sa to stalo.

Teraz nacvičujeme na druhú časť nášho turné Promise And Terror. Rozhodli sme sa aj zmeniť zoznam hraných skladieb. Počas hlavných vystúpení sme sa rozhodli hrať všetky štyri skladby z druhej polovice nášho albumu, ktoré tvoria jeden celok. Nie sme si istý, či to bude fungovať, ale pokúsime sa o to. Budeme sa osviežiť niektoré staré skladby z éry kapely BLAZE a nacvičujeme aj skladbu The Truth Is One z albumu The Man Who Would Not Die. Ak sa nám to podarí, bude to po prvý krát, čo budeme tú skladbu hrať odkedy sme ju nahrali v štúdiu.

Rozprával som sa s veľa fanúšikmi, ktorí by mali záujem o vydanie na vinyle. Radi by sme prišli s limitovanou dvoj platňovou verziu v otváracom obale albumu The Man Who Would Not Die. Pred tým, ako ju dáme do výroby by sme radi vedeli, koľko ľudí by malo záujem o jej zakúpenie. Musíme predať aspoň 500 kópií, aby sme mohli urobiť limitovanú edíciu. Ak sa to podarí, bude každý ďalší album dostupný ako limitovaná edícia LP a regulárne CD. Myslíme si, že by stála približne 20 libier.

Ďalšou nahrávkou našej kapely by mal byť živák. Každé turné si radi nahráme naše vystúpenia, aby sme si pripomenuli, čo sme robili a aj preto, že skladby naberú nový život ak ich veľa hráme na turné. Plánujeme nahrať väčšinu našich nasledovných juhoamerických vystúpení v januári a radi by sme ich mali k dispozícii v apríly 2011. Pracujeme na niekoľkých nových skladbách, len pre tento live album. Jay má zásluhu na návrhu všetkého druhu tovaru, ktorý zakúpite v našom internetovom obchode a ktoré bude k dostaniu aj na turné. Veríme, že sa vám páči rovnako ako nám. Vždy ako sa nám podarí vám radi podpíšeme všetky veci počas tohto turné. Ak máte veľkú zbierku, ktorú by ste radi mali celú podpísanú, oznámte nám to vopred emailom a aj miesto koncertu, na ktorom by ste to chceli uskutočniť. Prosím ale, nech sa jedná o Vašu súkromnú zbierku a nie o veci pre EBAY.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás informovali o lokálnych promotéroch a miestach, kde by sme mohli vystúpiť. Ak viete o mieste, kde by ste nás radi videli, napíšte nám potrebné údaje a my sa pokúsime zaradiť ho do našich plánov.

Doposiaľ sme si ešte nenašli plnohodnotnú náhradu za nášho bubeníka a manažéra. Veci sa zatiaľ zdajú byť v poriadku aj vďaka výpomoci bubeníka Claudia z Talianska a manažovaním väčšiny vecí samostatne, alebo s pomocou našich pár priateľov z biznisu. Ešte raz vám veľmi ďakujeme za podporu a veríme, že sa uvidíme na druhej časti nášho turné k Promise And Terror.

Blaze

Iron Maiden Slovensko 2002 - 2020
Powered by Websupport