14/12/2009 - ÚTOK NA BLAZEA V GRéCKU

Blaze nedávno informoval, že jeho kapela bola obťažovaná a atakovaná po ich vystúpení v meste Agrino v Grécku. Údajne dvaja muži narazili do člena výpravy svojím skútrom, predtým, ako ich sledovali do dodávky a prehodili oknom tehlu.

Blaze hovorí: „Vystúpenie v Agrinio bolo šialené; preplnený klub bláznivými fanúšikmi. Po vystúpení sme sa cestou naspäť zastavili vo večierke na nákup. Rozprával som sa s manažérom predkapely Fury keď dvaja zdrogovaní mladíci mierili svojím rozbehnutým skútrom priamo na neho. Stiahol som ho k sebe, takže sa mu nič nestalo a bol len otrasený. Tí chalani si asi mysleli, že to bola naša chyba, ale my sme stáli na krajnici cesty a oni sa na nás rútili rýchlosťou 30 km/h. Tam to ale neskončilo, prenasledovali nás do našej dodávky a na semafóroch sa tomu v zadu podarilo hodiť tehlu, ktorá prerazila bočné okno a minula nášho manažéra. Mali sme šťastie, že sa z nás nikomu nič vážne nestalo. Tí zbabelci utiekli predtým, než sme si ich stihli chytiť. Bol to otrasný koniec skvelého večera. Teraz musíme všetky peniaze zarobené koncertom použiť na uhradenie výmeny okna. Toto nemôže zmeniť môj kladný postoj voči Grécku, ale nikdy by som si nepomyslel, že nákup koláčov môže byť tak nebezpečný.“

Okrem toho sa objavila správa, že kapela Wolfsbane sa opätovne dáva dokopy aby odohrala vystúpenie 11/12/2009 v úlohe predskokanov pre kapelu The Quireboys v Londýne.

Iron Maiden Slovensko 2002 - 2020
Powered by Websupport